Webhosting

Webhosting

Pokud chcete mít své webové stránky dostupné i pro ostatní uživatele internetu, je zapotřebí web nahrát na tzv. hosting. To je prostor pro umístění webových stránek na serveru poskytovatele, který se nazývá poskytovatel webhostingu. Většina poskytovatelů nabízí i pronájem domény, který můžete na doménu navázat, a poté web bude dostupný na klasické internetové doméně, jak ji znáte. Za pronájem domény i webhostingu se samozřejmě platí, ale je možné najít i varianty zdarma.

Jak vybrat webhosting?

Výběr nejlepšího webhostingu není jednoduchý. I v České republice existuje celá řada poskytovatelů, který se přehání v nabídkách klientům. Nenechte se však zmást lákavými nabídkami. Existují lepší i horší poskytovatelé a pokud si jejich služby nevyzkoušíte, často nevíte, do čeho jdete. Liší se různými parametry, dostupností podpory a omezujícím nastavením. Je tak vhodné si pročíst diskuze a recenze jednotlivých poskytovatelů, abyste si vybrali právě ten nejvhodnější hosting pro Vás.

Poskytovatelé webhostingu

Níže je přehled všech partnerských poskytovatelů hostingů, který se snažíme neustále rozšiřovat a udržovat aktuální. Po kliknutí na logo poskytovatele se dostanete na jeho detailní popis.

Logo Společnost Hodnocení Počet tarifů Cena od
onebit-logo ONEbit 4,8/5 4 29 Kč Přečíst více
Ebola-logo eBola 4,6/5 4 39 Kč Přečíst více
wedos-logo WEDOS 4,6/5 3 33 Kč Přečíst více
Savana 4,2/5 4 30 Kč Přečíst více
logo-cesky-hosting Český hosting 4,5/5 4 83 Kč Přečíst více
Webhosting C4 4,6/5 4 110 Kč Přečíst více
mydreams-logo MyDreams 4,5/5 2 55 Kč Přečíst více
WEB4U 4,0/5 5 18 Kč Přečíst více
Váš hosting 4,1/5 4 22 Kč Přečíst více